Webové stránky - Jackob.cz

Tvorba webových stránek

Kvalitní webová prezentace je nepostradatelnou součástí každého úspěšného projektu. V dnešní době je absence vlastních webových stránek marketingovou sebevraždou, proto je velice důležité věnovat patřičnou péči své prezentaci na internetu. Mnohdy se proto vyplatí přenechat webtvorbu specialistům na slovo vzaté a mít jistotu kvalitního výsledku.

Kompletní servis

Pod tímto pojmem se ukrývá komfortní realizace zakázky bez jakýchkoliv zbytečných starostí. Již řadu let vám zajišťujeme kompletní servis při tvorbě internetových stránek a dopomáháme vám k úspěšnému fungování na internetu. Zajistíme vám nákup domény, kvalitní a kompatibilní webhosting, tvorbu designu, nakódování a naprogramování stránek, zařazení do internetových katalogů a vyhledávačů, CPC reklamu, propojení s facebookem, e-mailové schránky dle potřebného znění a popřípadě další služby spojené se startem nové prezentace na internetu.

Reference webových stránek

Webdesign

Design vašich webových stránek hodně napoví o tom, s jakou péčí a starostlivostí se o svůj business staráte. Uživatelsky příjemné a kvalitně zpracované webové stránky jsou skvělou vizitkou, dokáží oslovit návštěvníky a vzbudit v nich důvěru. Těžko najdete možnost informovat o sobě lépe široké okolí než na internetu. Váš web budou navštěvovat davy potencionálních zákazníků, čímž dostanete jedinečnou možnost získat si jejich sympatie, nebo naopak klesnout v jejich očích a nepřímo je odkázat na konkurenci. Proto je velmi vhodné zajistit si profesionální zpracování své webové prezentace a poskytnou svým klientům to, co hledají.

Internetové stránky s administrací

V ojedinělých případech se můžete smířit se statickými stránkami, na kterých jsou uvedeny stálé a neměnné informace bez nutnosti editace. Častěji je však potřeba kvalitní administrace, díky které je úprava obsahu webových stránek extrémně jednoduchá a zvládne ji člověk bez znalosti jakýchkoliv programovacích jazyků, či jiných technických záležitostí. V takovém případě bude přidávání aktuálních novinek, či kvalitních fotografií otázkou několika málo minut, stránky se budou moct pravidelně aktualizovat (což má pozitivní vliv na pořadí ve vyhledávačích) a vy budete mít možnost oslovit klienty jednoduše a bez investic.

Webhosting

Nedílnou součástí provozu internetových stránek je spolehlivý webhosting a zvučná doména. Díky naší úzké spolupráci se společností TrueLink a smluvním cenán, které mezi sebou máme, jsme vám schopni zajistit jeden z nejlevnějších a přesto velice kvalitní a permanentně dostupný webhosting.