Internetový obchod - Jackob.cz

Tvorba eshopu

Za posledních pár let vzniká nových internetových obchodů jako hub po dešti a prosadit se v tomto nepřeberném množství eshopů se stává čím dál složitější. Ovšem ne každý, kdo se rozhodne vstoupit na pole internetového prodeje, rozumí tvorbě a problematice při tvorbě a optimalizaci systému pro prodej na internetu. A pokud se takový člověk rozhodne sám vytvářet prostředí k on-line prodeji zboží, tak ve finále zjistí, že s tvorbou strávil tolik času, úsilí a stresu, že z ekonomického hlediska by ho vyšlo mnohem lépe nechat tvorbu na profesionálech, zatímco se mohl věnovat samotnému prodeji a zvyšování zisků.

Kompletní servis

Pokud máte v plánu začít prodávat své produkty na internetu, rádi vám zajistíme veškeré potřebné náležitosti spojené s tvorbou internetového obchodu. Obstaráme vám nákup domény, kompatibilní webhosting, grafický návrh, prodejní systém, zařazení do internetových katalogů a vyhledávačů, PPC reklamu a ostatní služby spojené se startem internetového prodeje. Vždy se ohlížíme na co nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou.
Ke každému eshopu přistupujeme s osobitou péčí a bereme zřetel na prodávaný sortiment. Internetový obchod s oblečením musí být odlišný od prodeje zahradního nábytku, každý eshop potřebuje jiné funkce a nástroje, které zákazníkům pomůžou s výběrem a pohodlným nákupem.

Optimalizace eshopu

Pokud již provozujete internetový obchod, ale prodeje se nevyvíjí tak, jak jste si představovali, obraťte se na nás. Provedeme kompletní analýzu vašeho obchodu a následně předložíme několik způsobu, jak se k vyšším prodejům a potažmo ziskům dopracovat. Našim klientům dodáváme řešení, díky kterým nemusejí snižovat ceny a přesto se jim zvýší odbyt zboží. Pamatujte, že levně umí prodávat každý.

Reference eshopů