Tištěná grafika - Jackob.cz

Tiskoviny a tištěné materiály

Není třeba zdůrazňovat význam tiskovin pro začínající i zaběhlé firmy a podnikatele. Vzhledem k vysoké důležitosti tištěných materiálů, klademe vždy důraz na přání zákazníka, tak aby byl s výsledkem spokojen a splňoval jeho požadavky.
Tiskoviny zajišťujeme od grafického návrhupo tisk. Mnohdy má zákazník svou vlastní představu o designu, z které při realizaci vycházíme a v průběhu tvorby vše konzultujeme tak, abychom se neodchylovali od nápadu klienta. Jindy dostáváme volný prostor pro naši vlastní kreativní tvorbu. V takovém případě konzultujeme se zadavatelem až výsledné návrhy, jenž v případě potřeby ještě poupravíme, či po odsouhlasení rovnou tiskneme. Často dostáváme zakázky, při nichž vytváříme pro klienta jak webovou, tak tištěnou prezentaci, což znamená, že se povětšinou držíme jednoho firemního stylu a oba druhy prezentace ladíme v podobném duchu, aby spolu na první pohled souvisely.

Co zajišťujeme

Pro naše klienty jsme schopni zajistit kompletní realizaci vizitek, plakátů, samolepek, brožur, letáků, reklamních ploch a dalších potřebných materiálů pro kvalitní prezentaci. Vše od grafického návrhu až po tisk.

Ceník

Ceny vytváříme pro každou zakázku zvlášť, přesný ceník vám proto nemůžeme bohužel uvést, nicméně alespoň zmíníme několik faktorů, které cenu ovlivňují. Jedná se o to, zda pro vás vytváříme grafické návrhy tiskovin my, nebo již máte návrhy zhotoveny a skrz nás budete zajišťovat pouze tisk. Při eventuálním zpracování designu je důležité, o jaké tiskoviny se jedná, zpravidla vyjdou vizitky levněji než velkoplošný billboard. Cena tisku se odvíjí od počtu kusů, způsobu tisku a materiálu, na který se tiskne. Pokud náš klient není zběhlý a neorientuje se v problematice tisku, vždy mu rádi vyhovíme a navrhneme nejlepší možná řešení pro danou situaci.

 

Reference tištěné grafiky