Produktové fotografie

Jste výrobce a potřebujete své zboží prezentovat v plné kráse? Pak se neobejdete bez profesionálních fotografií svých produktů, jelikož kvalitní fotografie v katalozích a eshopech jsou základním kamenem úspěšného prodeje.
Nabízíme dva způsoby jak nafotit vaše zboží. Jedná-li se o menší předměty, doporučujeme k focení náš fotoateliér v Ostravě, v němž se nachází špičková výbava a nepřeberné množství světel, blesků a příslušenství, díky kterým docílíme těch nejlepších efektů a perfektních finálních fotografií.
Budete-li chtít nafotografovat zboží, které by bylo obtížné do našeho ateliéru přemístit, nevadí. Jednoduše si všechno potřebné vybavení sbalíme s sebou a dorazíme k vám, kde vybudujeme provizorní ateliér, ve kterém produkty nafotíme.

3D fotografie produktů

Chcete být vůči své konkurenci o krok napřed? Jednou z možností jak toho docílit je zmodernizovat prezentaci vašeho zboží. Nabízíme vám 360° fotografie produktů, díky kterým si zákazník bude moct virtuálně prohlédnout daný předmět ze všech stran, ulehčí mu to výběr a rozhodování a bude mít perfektní představu o tom, co kupuje.Fotografování interiérů

Jste například majitel hotelu, restaurace, či penzionu? Myslíte si, že fotografie z vašeho digitálního fotoaparátu jsou pro prezentaci dostatečně kvalitní a není třeba drahý fotograf? Ať už jste si v duchu odpověděli jakkoliv, tak s tímto názorem se setkáváme poměrně často. Nutno však říct, že profesionální fotografie interiéru a následná editace v grafickém programu, je v našem podání kvalitativně na zcela jiné úrovni než běžné snímky. HDR fotografie ve vysokém rozlišení pořízené digitální zrcadlovkou a odpovídajícím objektivem jen stěží nahradíte. Širokoúhlým objektivem bude na snímku zachycen větší prostor, obrázky budou mít hezčí barvy, kontrast i sytost, několik expozic jednoho snímku vám zajistí absenci tmavých, či přesvětlených míst, načež následná retuš a digitální úprava v počítači uvede fotografii v dokonalost. A co je nejdůležitější, naše interierové fotografie nejsou vůbec drahé.

Tvorba virtuálních prohlídek


Investovali jste mnohatisícové náklady do vybavení vašich interiérů, exteriéru a rekonstrukce celkově? Chcete ukázat široké veřejnosti, jak hezké prostředí jste pro ně připravili? Virtuální panoramatická prohlídka umožňuje všem návštěvníkům vašich webových stránek prohlédnout si interaktivním způsobem celý váš podnik. A nezáleží na tom, jestli se jedná o malou prodejnu, kanceláře, restauraci, hotel, muzeum, výrobní halu, či zámek. Virtuální prohlídka je vítaným zpestřením vašich stránek a zákazník si tak udělá perfektní představu o vzhledu a atmosféře místa. No řekněte, jak snadněji nalákat lidi k návštěvě.